Dołącz do Koła Młodych Dyplomatów

Home / Dołącz do Koła Młodych Dyplomatów

Dołącz do Koła Młodych Dyplomatów

O dyplomacji w studenckim gronie!

Jak zostać dyplomatą i jak wygląda taka praca od kuchni? Na czym polega kultura dyplomacji? Czy to możliwe, że decyzje kilku osób rozstrzygają o relacjach na arenie międzynarodowej? Jakie wydarzenia mają kluczowe znaczenie dla globalnej polityki? Gdzie szukać sposobu na rozwiązanie istotnych dla świata kwestii?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w Kole Młodych Dyplomatów Uniwersytetu Warszawskiego!

Jeżeli:
– interesują Cię zagadnienia związane z dyplomacją,
– tematyka stosunków międzypaństwowych nie jest Ci obca,
– Twoja głowa jest pełna pomysłów czekających na realizację,
potrzebujemy właśnie Ciebie!
Razem z nami zbudujesz grupę ludzi o wspólnych zainteresowaniach ipoznasz ekspertów, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoją pasję.

Jesteśmy bliżej świata w którym chcemy pracować!

Dołącz do jednego z największych i najprężniej działających kół naukowych w Polsce. Jesteśmy organizacją zrzeszającą tylko aktywnych, tylko zaangażowanych, tylko z ogromnym potencjałem i jeszcze większymi możliwościami.

!!! Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Koła zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek (11.10.2016) o godzinie 20.00 w sali 200 ZSS (Krakowskie Przedmieście 24). Opowiemy na nim o funkcjonowaniu Koła, planach na najbliższy rok oraz korzyściach wynikających z członkostwa.
Serdecznie zapraszamy!

W rekrutacji mogą brać udział studenci wszystkich lat, kierunków oraz uczelni. Nie musisz studiować na Uniwersytecie Warszawskim aby zostać członkiem KMD.

Rozpocznij działalność w jednym z pięciu Departamentów:
– Afryki i Bliskiego Wschodu,
– Azji i Pacyfiku,
– Europy,
– Obu Ameryk,
– Rosji i Obszaru Poradzieckiego.

Zgłoś się jeszcze dziś!
Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/Kolo.Mlodych.Dyplomatow, następnie do 16 października wypełnij formularz rekrutacyjny pod adresem https://goo.gl/forms/5bTHlkB26Od8XSQU2
Zakwalifikowani kandydaci zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy z przedstawicielami koła, które odbędą się pomiędzy 19 a 25 października. Pod koniec października zostaną ogłoszone ostateczne wyniki rekrutacji.

Masz pytanie?
Napisz do nas na Facebooku lub na adres mailowy skn@kmd.edu.pl

Czekamy właśnie na Ciebie!